Eg er så heldig at eg ikkje vart så låk i foten (hofta) som eg var redd for, heilt god er den ikkje, men eg klarer å gå sånn nokonlunde. Men for sikkerheits skuld har eg både "gele " og tablettar på lager.
Eg er veldig tidleg oppe no når det er så fint ver, sånn ca kl 6 , og i dag var eg ned på Alti og kjøpte medisin med det samme dei opna, klokka 10. Eg oppdaga at eg hadde altfor mykje klede på meg, dei fleste gjekk i shorts og T-skjorter mens eg hadde kledd meg godt.
Eg har ikkje gjort så mykje i hagen i dag,men eg fekk no klipt og rydda litt der postkassene er, Eg vil ikkje klippe skråninga fordi eg er redd for hofta, Erlend har lova å steppe inn-men ikkje veit eg kvar han er. Han er vel opptatt med diverse musikk etc. i helga.
Eg har sete myke oppe hos Marit, på "Platten"i dag for ho er åleine heime i helga. Dei andre er på hytta. Det skyar litt over no, så det er kanskje slutt på fineveret. Det er litt kjedelig å vere her åleine, men eg har no TV-en og strikketøyet.
Heilt nede på muren blomstrar valmuene


Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar