tirsdag, oktober 27, 2026

Dagbok 2026: 27.oktober

Klokka er 17.40, men det er bekmørkt ute, det er vel på grunn av at vi har gått over på "vintertid" at det vert mørkt så tidleg., men vi blir vel fort vande med dei mørke kveldane i år også-Temperaturen ute er +9 grader og det er litt regn.
I dag har eg gjort lite og ingenting, har for det meste sete og strikka ferdig ein lest, men eg har no laga meg middag om ikkje anna.

Eg har ikkje vore heilt pigg i dag heller, eg veit ikkje kvifor. Men i morgon skal eg altså i 80-årsgilde til ei av lærar-venninnene mine. Eg håper å vere meir i form då.
Vi skal vere på "Rekkedal Gjestegard", så eg er litt spent på korleis der er. Eg har vore der før, men hugsar ingen ting.Ja, det blir vel eit referat i morgon kveld-
I dag har ikkje sola vore framme og det har vore meir haustleg enn før, og så vart det tidleg mørkt. Eg har i grunnen lyst å gå tur ute, men eg trur ikkje det blir i kveld .
Eg får kanskje ta å legge opp ein ny lest , så eg har noko å strikke på . Det er mange føter i storfamilien.Og lester er så overvinnlege å strikke

 

Ingen kommentarer:

Dagbok 2026: 27.oktober

Klokka er 17.40, men det er bekmørkt ute, det er vel på grunn av at vi har gått over på "vintertid" at det vert mørkt så tidleg., ...